האם הצבא הישראלי מוכן למערכה הבאה בצפון? שורה של מסמכים ודו"חות סודיים חושפת תמונת מצב עגומה ומטרידה. יואב זיתון, הכתב הצבאי של ynet, מספר איך הצליח לחשוף את הסיפור - למרות התנגדות הצמרת הצה"לית

תרבות אספנות הרכב הקלאסי התפתחה מאוד בשנים האחרונות והשיגעון העולמי שבא לידי ביטוי במכירות פומביות עם מחירים אסטרונומיים, בתערוכות ותצוגות ובאיתור מכוניות ישנות שהפכו לאוצרות, כל זה נחת גם בישראל ונקלט כאן לא רע בכלל. הפעם ננסה להבין יחד עם רוני אקרמן, אספן מושבע וממייסדי "מועדון החמש", מועדון אספנות הרכב של ישראל, האם אספנות רכב היא תחביב לעשירים בלבד והאם מדובר במנהג מיושן או בתופעה על זמנית.

And other topics such as analog control systems, IIoT at nuclear sites and control system product "labeling" for security. Join Matt Gibson from the Electric Power Research Institute (EPRI) to explore these and other applied research insights for industrial security.

עולם חללי העבודה המשותפים צומח בשנים האחרונות בקצב אדיר. בישראל כיום קרוב ל- 300 חללי עבודה, ואילו בעולם כולו יש כ- 16,000 סניפים שונים של רשתות שונות. למרות שמדובר באחד הטרנדים החזקים בשוק העבודה הבינלאומי, רק לאחרונה הראינו כיצד התרסקה WEWORK. אז כדי להבין לעומק את הסיפור מאחורי תופעת חללי העבודה המשותפים וכיצד היא צפויה להשפיע על שוק הנדל"ן נשוחח עם נטלי דיאמנט, מנכ"לית רנט 24 ישראל.

בפינת ההתחדשות העירונית, בחסות קרסו נדל"ן, נדבר על בדק ואחריות. מה מגיע לנו? מה לזכור לבדוק לפני סיום שנת הבדק? מה כלול בחוק המכר? בפינה נקודה על המפה נהיה עם "תל גנים" שברמת גן.

האזנה נעימה!

האם התאונות הן גזירה משמיים? האם לא ניתן למגר אותן לחלוטין? את השאלות הללו ואחרות ננסה להבין ולפתור בפרק שעוסק בחקר תאונות דרכים ובמלחמה בהן. יהיה איתנו ערן דובדבני, מהנדס מכונות וטייס על מטוס מנהלים פרטי. בנוסף, פינה חדשה: "דלק למחשבה". יחד עם איש הרכב אייל אברהמי נדבר בכל פרק על תופעות ומושגים שקשורים לעולם הרכב והפעם, המנוע החשמלי - עד כמה הוא פורץ דרך כמו שנהוג לחשוב.

האזנה נעימה,

בועז קורפל.

The amount of water in our world is finite.
And albeit all around us - the actual amount we humans can consume is minute.

The sources of fresh water around the world - rivers, lakes and underground sources - are extremely delicate and prone to contamination.The best way to deal with water pollution? - a smart combination of technological solutions and human actions, as the story of the river Rhine, reveals.

Interviewed in this episode:  Dr. Tabea Stotter, an environmental scientist from the ICPR (International Commission for the Protection of the Rhine).

- Older Posts »